ВЕОМА УСПЕШАН ВИКЕНД ЗА УЧЕНИКЕ НАШЕ ШКОЛЕ

У  суботу 9.4.2022. године у ОШ „Јован Цвијић“ у Костолцу одржано је Окружно такмичење из Хемије.

Анђелина Павловић ученица VIII1  OШ „Угрин Бранковић“ из Кучева освојила је 2. место и пласман на Републичко такмичење.

Такође, у суботу 9.4.2022. године у ОШ „Десанка Максимовић“ у Пожаревцу одржана је Окружно такмичење из Српског језика и језичке културе.

Михаило Станисављевић ученик VIII1 OШ „Угрин Бранковић“ из Кучева освојио је 2. место и пласман на Републичко такмичење.

У недељу 10.4.2022. године одржана су Окружна такмичења из Историје и страних језика, Енглеског и Руског језика.

Окружно такмичење из Историје одржано је у ОШ „Краљ Александар I“ у Пожаревцу.

Михаило Станисављевић ученик VIII1  OШ „Угрин Бранковић“ из Кучева освојио је 3. место и пласман на Републичко такмичење.

Такмичење из Енглеског језика одржано је у ОШ „Свети владика Николај“ у Брадарцу.

Марија Дурузић ученица VIII3  OШ „Угрин Бранковић“ из Кучева, подручно одељење у Нересници, освојила је 1. место и пласман на Републичко такмичење.

У истој школи је одржано и такмичење из Руског језика.

Анђелина Павловић ученица VIII1  ОШ „Угрин Бранковић“ из Кучева освојила је 1. место и пласман на Републичко такмчење.

Марија Дурузић ученица VIII3 OШ „Угрин Бранковић“ из Кучева подручно одељење у Нересници освојила је 2. место и пласман на Републичко такмичење.

Такође 10.4.2022. године одржано је и Општинско такмичење из Биологије у ОШ „Вељко Дугошевић“  у Турији.

Ученици наше школе су постигли следеће резултате:

5. разред

1. место и пласман на Окружно такмичење, Андреј Радојевић V2  ОШ „Угрин Бранковић“ Кучево.

3. место и пласман на Окружно такмичење, Јана Јовановић   V1    ОШ „Угрин Бранковић“ Кучево.

6. разред

1. место и пласман на Окружно такмичење, Кристина Булутић VI ОШ „Угрин Бранковић“ Кучево, подручно одељење у Нересници.

Награђеним ученицима и њиховим наставницима честитамо и желимо им успех на наредним такмичењима.