Плазма - Спортске игре младих

Данас је у спортској хали наше школе одржан Квалификациони Кока - кола куп у малом фудбалу. Плазма - Спортске игре младих, у сарадњи са Спортским савезом Кучево, организатор је овог турнира у коме је учествовало 16 екипа ученика основних школа из целе наше општине. Медаље за освојена прва три места, у категоријама дечака и девојчица, екипама су поделили Санела Анкић, члан Општинског већа, и Александар Илић, председник Спортског савеза Кучево.
Ученици наше школе постигли су следеће резултате: 1. место освојила је екипа дечака "Јотовање и 3. место освојила је екипа девојчица "Шокате".
Првопласиране екипе са ових такмичења стекле су право наступа на регионалном финалу Плазма Спортских игара младих у Пожаревцу.