Новогодишња приредба

Дана 30.12.2022. године у ОШ „Угрин Бранковић“ у Шевици одржана је новогодишња приредба. Уз игру, песму и драмски приказ деца су измамила бројне аплаузе свих присутних. Нашу школу је том приликом посетио и Деда Мраз који им је поделио пакетиће чији је покровитељ била Општина Кучево.

Група „Будимо људи“ коју чине млади људи који су на привременом раду у иностранству, је и ове године донирала пакетиће како би обрадовали децу која похађају ОШ „Угрин Бранковић“ у Шевици. Пакетиће су обезбедили и за њихову браћу и сестре. Захвалност на овом хуманом гесту дугујемо:

Дејану Адамовићу, Данијелу (Драгиша) Кржановићу, Дејану Кржановићу, Даниелу (Велизар) Кржановићу, Оливеру Кржановићу, Стефану Тодоровићу, Душану Тодоровићу, Бобану Вељковићу, Велибору Симеоновићу, Давиду Симеоновићу, Николи Симеоновићу, Златку Петронијевићу, Младену Петковићу, Оливеру Пауцићу, Николи Пљештишевићу, Предрагу Тимчићу, Александру Петковићу и Стефану Пауљесковићу.

Овим хуманим гестом су показали да се своји корени не заборављају тако лако!